Pranie tapicerki Szczecin


W naszej ofercie jedną z najczęściej wybieranych usług przez klientów z różnych miast, w tym również ze Szczecina jest pranie tapicerki. Zabieg, który przywraca dawną świetność niemal każdego materiału! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre zabrudzenia mogą być wyjątkowo oporne na zwykłe czyszczenie. Wylany sok, zapachy zwierzaków, czy nawet zwykłe zużycie — bez względu na powód każda tapicerka raz na jakiś czas wymaga dokładnego czyszczenia i ewentualnej impregnacji.


Każde pranie tapicerki powinno zacząć się od dobrania odpowiednich środków do materiału, z którego zostały wykonane siedziska. Zupełnie innych preparatów potrzebują tkaniny materiałowe, a innych tworzywa skórzane! W naszej myjni opieramy się na profesjonalnych urządzeniach i atestowanych środkach do czyszczenia, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że jego pojazd trafił w dobre ręce. Zależy nam zwłaszcza na dokładnym i dogłębnym wyczyszczeniu tapicerki tak, aby bez problemu służyła jeszcze przez wiele lat.

Wybierając dobre miejsce na kompleksowe czyszczenie swojego auta, warto mieć na uwadze techniki wykorzystywane przez myjnię. W naszej myjni w Szczecinie masz pewność, że pranie tapicerki zostaje zrealizowane z maksymalną starannością — aby nie uszkodzić w żadnym stopniu materiału. Oprócz mycia skupiamy się także na ewentualnej impregnacji, która pozwala zabezpieczyć skórzaną tapicerkę przed ciężkimi zabrudzeniami i pęknięciami. W końcu co może wyglądać lepiej niż doskonale wyczyszczona i dająca efekt luksusu tapicerka?

Oferowane przez nas pranie tapicerki w Szczecinie to świetna szansa na odświeżenie również pozostałych elementów swojego samochodu. Wśród naszych usług znajdziesz również kompleksowe czyszczenie wnętrza, podsufitki, a także pranie podłogi, która często bywa źródłem najtrudniejszych plam i przykrych zapachów. Etapowe czyszczenie jest gwarancją skutecznego usuwania zabrudzeń, o czym przekonali się inni nasi klienci!

Jednocześnie zapewniamy dogodne warunki podczas oczekiwania na swój samochód — możesz napić się u nas kawy, pooglądać TV, czy też zająć się pracą, dzięki dostępowi do bezprzewodowego Internetu!

EU Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013

Auto Myjnia z klasą - Godziny otwarcia
Bądź pierwszy zapisz się On-line
 

Zapisz się Nie czekaj w kolejce i skorzystaj z
zamówienia usługi online. Wyprzedź
innych i zapisz się już dziś!