Polerowanie reflektorów pojazdu w Szczecinie - Myjnia z Klasą

POLEROWANIE REFLEKTORÓW POJAZDU

Niewielu z kierowców zdaje sobie sprawę z faktu, że zabrudzone reflektory mogą być przesłanką do wystawienia mandatu w wysokości nawet 500 zł. Warto bowiem wiedzieć, że stanowią one sygnał dla innych kierowców i uczestników ruchu drogowego. Zabrudzone reflektory przekładają się zatem na zmniejszenie bezpieczeństwa podczas jazdy dla nas i innych.

Czyste reflektory to wizytówka każdego kierowcy!

Nie da się zaprzeczyć, że jednym z czynników wpływających na atrakcyjny wygląd pojazdu są czyste reflektory. Zdziwić może, jak poprawiają się walory wizualne samochodu, w którym zadbano o profesjonalne wyczyszczenie reflektorów. Trzeba jednak pamiętać, że wymagane są do tego odpowiednie narzędzia, preparaty i technika – którymi dysponujemy w naszym studio!

Jak czyści się reflektory w samochodzie?

W Internecie znajdziemy wiele „domowych” sposobów na wyczyszczenie reflektorów. Trzeba jednak pamiętać, że takie działania nie są długotrwałe, a co gorsza – mogą wpływać na żółknięcie powłoki wrażliwego materiału plastikowego. Z tego powodu znacznie rozsądniejsze jest zlecenie tej czynności profesjonalnemu studio – kompleksowe czyszczenie reflektorów na zewnątrz i wewnątrz to spokój na długie lata!

W ramach kompleksowej kosmetyki samochodu w Szczecinie przeprowadzamy szczegółowe polerowanie reflektorów zaczynające się od dokładnego zabezpieczenia sąsiedniej powierzchni. Podczas pracy wykorzystujemy odpowiednie pasty, które gwarantują usunięcie wszelkich zarysowań, matowych obszarów, a także odprysków. Najczęściej w auto myjni proces polerowania kończy się nałożeniem zabezpieczającego wosku lub specjalnej powłoki.

Dlaczego nasza firma?

Wieloletnie doświadczenie i setki samochodów nad którymi pracowaliśmy w ramach oferowanych usług – przekładają się na doświadczenie wyróżniające nas na rynku. Pozostawiając u nas samochodów, mają Państwo pewność, że do każdego zadanie podejdziemy z odpowiednią ostrożnością, tak aby zapewnić nie tylko wysokie walory wizualne, lecz również właściwe zabezpieczenie.

Polerowanie reflektorów pojazdu sprawia, że widoczność w nocy staje się jeszcze lepsza. Ponadto za sprawą dodatkowego woskowania zwiększysz zabezpieczenie swojego samochodu nawet na kilka miesięcy.

W razie dodatkowych pytań w związku z naszą myjnią samochodową — zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub wizyty w naszym studio w Szczecinie!