O nas - Myjnia z Klasą

O nas

auto myjnia w Szczecinie

Ofertę kompleksowego czyszczenia samochodów kierujemy przede wszystkim do właścicieli pojazdów ze Szczecina i jego okolic, ale nie tylko. W ramach usług wykonujemy działania takie jak np. mycie karoserii, czyszczenie wnętrza, odgrzybianie klimatyzacji, a także polerowanie lakieru! To Ty wybierasz działania, które następnie my realizujemy. O ich jakość nie musisz się obawiać — mamy odpowiednie kwalifikacje, przeszkolonych pracowników, profesjonalną infrastrukturę i niezbędne środki, które pozwalają nam robić to, co najlepiej potrafimy.

Z naszej myjni samochodowej w Szczecinie mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy posiadające własne floty pojazdów. 

Podczas oczekiwania na odbiór samochodu nasi klienci mogą skorzystać z komfortowej kawiarenki internetowej, gdzie znajduje się bezprzewodowy Internet, telewizor, a także dostęp do pysznej kawy i herbaty!

Automyjnia składa się z dwóch stanowisk obsługowych, które zostały w pełni wyposażone ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Wiemy, że kluczem do uzyskania niesamowitych efektów jest indywidualne podejście i pełne zaangażowanie. Dodatkowo pasja do motoryzacji i pielęgnowania pojazdów pozwoliła nam stworzyć miejsce w Szczecinie, gdzie wykonujemy kompleksową kosmetykę samochodową na najwyższym poziomie!

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośredniej wizyty w naszej firmie, gdzie szczegółowo rozwiejemy wszelkie wątpliwości.