Usługi - Myjnia z Klasą

Lista najpopularniejszych usług

OZONOWANIE WNĘTRZA SAMOCHODU

Czujesz w swoim samochodzie przykry zapach, którego nie możesz się pozbyć? A może chcesz przygotować pojazd do sprzedaży i zależy Ci na idealnym przygotowaniu? W takich sytuacjach ozonowanie wnętrza samochodu to najlepszy sposób na wyeliminowanie zapachów, pozbycie się alergenów, a także potencjalnych bakterii.

MYCIE KAROSERI SAMOCHODU

Przeprowadzamy dokładne mycie karoserii samochodu w naszej auto myjni w Szczecinie bazując na profesjonalnych metodach pracowników. Oddając w nasze ręce swój pojazd, o nic nie musisz się martwić — zaopiekujemy się nim tak dokładnie, jakby to było nasze auto.

WOSKOWANIE WRAZ Z OCZYSZCZANIEM LAKIERU

Zajmujemy się dokładnym myciem powłoki lakierniczej, usuwając osady organiczne i nieorganiczne przy pomocy odpowiednich środków chemicznych. Dbamy o to, aby były neutralne dla lakieru — dzięki czemu nie powstaną na nim żadne ślady. Na końcu aplikujemy wybrany przez klient wosk, który zabezpiecza całą powierzchnię. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do wyboru wosku, to o nic się nie martw — pomożemy i doradzimy, jaki będzie najlepszy dla Twojego samochodu!

POLEROWANIE WRAZ Z ZABEZPIECENIEM LAKIERU

Podczas polerowania dokładnie myjemy samochód, usuwamy z warstwy lakierniczej wszelkie osady, a następnie dokładnie polerujemy powierzchnię. Dbamy o to, aby pozbyć się nieestetycznych zarysowań, a następnie zabezpieczamy lakier wybranym woskiem lub powłoką ceramiczną (bądź też kwarcową).

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Przeprowadzamy dokładne pranie tapicerki samochodowej, wykorzystując do tego dedykowane detergenty. Za pomocą odkurzacza piorącego zwalczamy uporczywe plamy i zabrudzenia, zwracając uwagę na pomijanie delikatnych miejsc, gdzie mógłby się odkleić materiał. W takich obszarach korzystamy z ręcznego czyszczenia, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo prac.

KOMPLEKSOWA KOSMETYKA SAMOCHODU

Z kompleksowej kosmetyki samochodu korzystają najczęściej Klienci, którzy potrzebują odświeżenia przed sprzedaniem pojazdu lub oddaniem go po długoterminowym wypożyczeniu.

POLEROWANIE REFLEKTORÓW POJAZDU

Przeprowadzamy dokładne polerowanie reflektorów pojazdu aż do uzyskania maksymalnego połysku. Klienci mogą wybrać trzy lub dwuetapowe polerowanie, podczas którego dobieramy odpowiednią pastę i pady. Dodatkowo zabezpieczamy powierzchnię reflektorów powłoką ceramiczną.

POLEROWANIE SZYBY CZOŁOWEJ

Usuwamy zarysowania i odpryski, wykorzystując nowoczesne metody polerowania i dedykowane systemy. Za sprawą polerowania szyby czołowej przywracamy jej pierwotny stan i zapewniamy kierowcy maksymalny komfort podczas jazdy.

Najczęściej wybierane przez klientów zestawy promocyjne

Zestaw 2

Mycie zewnętrzne, odkurzanie kabiny pojazdu, odkurzanie bagażnika, mycie elementów plastikowych wnętrza, mycie szyb, pranie przednich foteli oraz tylnej kanapy

Zestaw 3

Mycie zewnętrzne pojazdu, mycie i konserwacja elementów plastikowych wnętrza pojazdu, pranie całego wnętrza pojazdu – wybierany często przez klientów szykujących samochód do sprzedaży.

Zestaw 5

Mycie zewnętrzne, odkurzanie kabiny pojazdu, odkurzanie bagażnika, wytarcie z kurzu z elementów plastikowych wnętrza, mycie szyb, nabłyszczanie opon pojazdu