Kompleksowe czyszczenie samochodów

Dla wielu osób samochód jest drugim miejscem zaraz po domu, gdzie spędza najwięcej czasu. Z tego względu raz na jakiś czas warto zadbać o swój pojazd i zapewnić mu różne zabiegi kosmetyczne! Dostępne w naszej ofercie kompleksowe czyszczenie samochodów to pozycja stworzona po to, aby wyręczyć Cię w pielęgnacji — wystarczy, że oddasz swoje auto w nasze ręce, a my się wszystkim zajmiemy.

Korzystamy z profesjonalnych sprzętów, które dostają się nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków. Odpowiednie urządzenia gwarantują dokładne czyszczenie i dezynfekcję, chroniąc użytkownika przed bakteriami lub różnymi patogenami! Z naszą pomocą Twój samochód zostanie wyczyszczony tam, gdzie nie da się dotrzeć zwykłymi sposobami.

Dodatkowo podczas czyszczenia skupiamy się nie tylko na wizualnym wyglądzie wnętrza, ale również na innych jego aspektach — np. zapachu. Skuteczna dezynfekcja pomaga pozbyć się przykrych lub drażliwych zapachów, dzięki urządzeniom parowym lub ozonowym. Ponadto kompleksowe czyszczenie samochodów to świetna okazja na uporanie się także z klimatyzacją i wentylacją! Zadbasz w ten sposób nie tylko o stan swojego pojazdu, ale również o swoje zdrowie — zwłaszcza jeśli pasażerowie lub kierowca są osobami cierpiącymi na alergię.

Kompleksowa kosmetyka samochodów to także pozbycie się z nich wszelkich śmieci, odkurzenie w najdrobniejszych wnękach i zdezynfekowane. Dla jeszcze lepszego komfortu oferujemy także czyszczenie tapicerki, przywracając jej dawną świetność. Warto pamiętać, że regularna konserwacja chroni materiał przed uszkodzeniami i przedwczesnymi oznakami zużycia. Gwarantujemy wszechstronne czyszczenie kokpitów, podsufitki, a jeśli zależy Ci na zachwycających efektach — zajmujemy się również zewnętrzną kosmetyką. W jej skład wchodzi przede wszystkim mycie zewnętrzne karoserii, progów, felg, opon i przywracające luksusowy blask woskowanie!

Jeśli zależy Ci na maksymalnej pielęgnacji za jednym razem — kompleksowa kosmetyka samochodów połączona z dokładnym praniem tapicerki będzie strzałem w 10!

EU Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013

Auto Myjnia z klasą - Godziny otwarcia
Bądź pierwszy zapisz się On-line
 

Zapisz się Nie czekaj w kolejce i skorzystaj z
zamówienia usługi online. Wyprzedź
innych i zapisz się już dziś!